Види соціальної стипендії для:

1) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відповідно до статті 62 Закону України “Про вищу освіту” та статті 8 Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” (неповнолітні сироти):

 

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

     

3927

 

 

11) осіб, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків (батьки яких померли/оголошені померлими, загинули або пропали безвісти), відповідно до статті 8 Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” (стали сиротами в період навчання в університеті):

 

До уваги учасників освітнього процесу! Просимо Вас ознайомитись із Інструкцією щодо дій учасників освітнього процесу на факультеті у випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» під час занять в аудиторіях:

1️⃣ У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога»:

❇️ Викладач:
має негайно припинити заняття, вимкнути світло в аудиторії та разом із здобувачами освіти прослідувати в Укриття 1.

❇️ Здобувач освіти:
- який знаходиться на занятті, має, слідуючи інструкціям викладача та відповідальної особи, разом із речима спокійно, зберігаючи спокій і не панікуючи, прослідувати до Укриття 1;
- який знаходиться не на занятті, має самостійно рухатися до найближчого укриття.

До уваги здобувачів освіти! Ліквідація академічної заборгованості з дисциплін весняного семестру 2021-22 н.р. на факультеті відбудеться в період з 22 по 26 серпня 2022 р. відповідно до наступного розкладу:

 

Кафедра вищої математики: https://cutt.ly/8XnDE2W

Кафедра методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи: https://cutt.ly/GXnDV37 

Кафедра інформаційних технологій і програмування: https://cutt.ly/3XRy75J

Кафедра компютерної та програмної інженерії: https://cutt.ly/7XRuhHh

Кафедра математики і теорії та методики навчання математики: https://cutt.ly/7XFXJ8B 

 

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники!

 

    Відповідно до Наказу по особовому складу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова від 26.08.2022 за підсумками рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр та викладачів Університету у 2021-22 н.р. та на підставі рішення загальноуніверситетської експертної комісії Факультет математики, інформатики та фізики вкотре здобув перемогу (1 місце) у номінації «Факультет 2021-22 н.р.», здобувши найвищий рейтинг серед факультетів Університету.

Українська асоціація дослідників освіти за підтримки Європейської асоціації дослідників освіти оголошує Конкурс проєктів, спрямованих на задоволення нагальних потреб української освіти і освітніх досліджень.

💰Сума гранту – до 3000 євро.
💫 Термін реалізації проєкту – у період з 1 грудня 2022
року до 1 грудня 2023 року (від одного до 12 місяців)
⏰ Дедлайн подання заявки – 31 серпня 2022 р.

Сторінка 1 із 16