Teachers College of Columbia University

У середу, 13.04.22, на факультет завітав Alexander Karp, професор Teachers College of Columbia University (New York, USA), фахівець у галузі математичної освіти.

З Teachers College of Columbia University наш факультет, зокрема кафедра математики і теорії та методики навчання математики, має тривалу різносторонню співпрацю. Онлайн-семінар відбувся за ініціативи гостя, який у такий спосіб висловив слова підтримки колегам і студентам та солідарності з Україною.

Доповідь, з якою виступив проф. A.Karp, була присвячена важливому питанню про роль і місце задач у навчанні математики.

Зустріч проходила англійською мовою із україномовною презентацією. На зустріч завітали як студенти та викладачі факультету, так і викладачі університетів-партнерів України та з-за кордону.

Приємно в ці непрості часи відчувати підтримку друзів-колег як з України, так і з-за кордону! Дякуємо проф. Alexander Karp за цікаву лекцію, а всім присутнім - за підтримку і плідне спілкування!