Звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта та наука - 2022»

Учора, 11 травня 2022 р., в Університеті розпочала роботу Звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта та наука - 2022».

На пленарному засіданні наш факультет представляли Юлія Тихоненко (магістрантка 2 р.н. спеціальності «Середня освіта (Математика)», наук. керівник: проф. О.Школьний) та Марія Касьян (студентка 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Інформатика)», наук. керівник: доц. І.Твердохліб).

У своїй доповіді Юлія Тихоненко акцентувала увагу на актуальності методичних пошуків ефективних моделей підготовки до ЗНО, запропонувала для підготовки обрати такі три ПЗ: Classtime, Kahoot та GeoGebra та сформульовала методичні рекомендації щодо застосування обраних ПЗ на різних етапах підготовки з урахуваннях особливостей груп та форматів роботи (аудиторно чи онлайн).

Марія Касьян у своїй доповіді виділила особливості використання навчального відеоконтенту в умовах дистанційного навчання.

Пропонуємо до Вашої уваги фото з пленарного засідання.