Сучасна і прикладна математика» кафедри вищої математики

Сьогодні, 12 травня 2022 р., відбулось засідання секції «Сучасна і прикладна математика» кафедри вищої математики.

Відкрив засідання декан факультету Микола Вікторович Працьовитий, побажавши студентам-учасникам та їхнім науковим керівникам успіхів і реалізації себе у науковому пошуку і надихнувши всіх присутніх на активну роботу та плідне обговорення.

Як і щороку, доповіді студентів кафедри про отримані ними нові результати в області сучасної математики та її застосувань, були цікавими та змістовними. В ході обговорення виникли нові ідеї, які спонукатимуть молодь до проведення нових досліджень. Кращі доповіді було рекомендовано до друку у Збірнику студентських наукових робіт "Фізико-математичні етюди".

Важливо відмітити, що до роботи Конференції долучились не лише студенти старших курсів бакалаврату та магістранти, але й першокурсники, тож на факультеті готується достойна наукова зміна.

Бажаємо всім учасникам не зупинятись в своєму творчому пошуку, ставити нові цілі та успішно їх досягати!