Засідання Звітно наукової конференції “Освіта та наука - 2022”

В нашому Університеті завжди високо цінувались наукові результати, студенти факультету традиційно долучались до студентської наукової роботи.

Цьогорічна Звітно-наукова конференції студентів та аспірантів вкотре підтвердила високий рівень фахової підготовки здобувачів освіти на факультеті, готовність і здатність до проведення досліджень в галузі математики, фізики, комп’ютерних наук, методики їх навчання.

Підсумки студентської наукової роботи за попередній рік було підведено на пленарному факультетському засіданні Звітно наукової конференції “Освіта та наука - 2022” , на яке кафедрами було відібрано і рекомендовано найкращі доповіді студентів та магістрантів. Пропонуємо до Вашої уваги фотозвіт пленарного засідання.