☀️ На факультеті тривають заходи в рамках Звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів «Єдність навчання і наукових досліджень: головний принцип університету»

Сьогодні запрошуємо взяти участь у пленарному засіданні факультету математики, інформатики та фізики , яке відбудеться сьогодні 19 травня 2022 р., початок о 14:00.

Програма:

1. Торбін Григорій Мирославович, доктор фізико-математичних наук, професор
«Про фрактальні властивості підмножин анормальних чисел для розкладів Кантора»

2. Працьовитий Микола Вікторович, доктор фізико-математичних наук, професор
«Двійкове G-зображення чисел, його геометричні та теоретико-числові властивості»

3. Ратушняк Софія Петрівна, доктор філософії з математики
“Ланцюгові A_2-дроби і сингулярні функції”

4. Тартачник Володимир Петрович, доктор фізико-математичних наук, професор
Вернидуб Роман Михайлович, доктор філософських наук, професор
Кириленко Олена Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент
Конорева Оксана Володимирівна, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник (Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України)
Мирошніченко Юрій Борисович, кандидат педагогічних наук, доцент
“Електро-фізичні характеристики світлодіодів одержаних на основі гомо- та гетеро-переходів із квантовими ямами”

5. Січкар Тарас Григорович, кандидат фізико-математичних наук, професор “Проблеми модифікування структури та фізичних властивостей епоксидних полімерів”

6. Швець Василь Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор.
Школьний Олександр Володимирович, доктор педагогічних наук, професор.
«Задачі каскадного типу та їх використання в процесі навчання математики».

7. Чумак Микола Євгенійович, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики та астрономії.
“Імплементація практико-орієнтованої технології у процес формування професійної компетентності магістрів фізико-математичного профілю”

8. Сулима Дмитро Олександрович, викладач кафедри комп'ютерної та програмної інженерії, “Особливості створення відео лекцій для підтримки навчального процесу в умовах дистанційного навчання”

🌀 Де? онлайн
(лінк у Програмі заходів Звітно-наукової конференції на факультеті (https://drive.google.com/file/d/1UOZ6uevq3AQ2teLnb-S3o0eR8oa8Qrbl/view?usp=sharing))