Звіт ХІ Всеукраїнської наукової конференції молодих математиків

11-12 травня 2023 р. на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова проходила ХІ Всеукраїнська наукова конференція молодих математиків.

У роботі конференції прийняв участь 81 науковець з різних установ України (КПІ імені Ігоря Сікорського, Національного університету «Києво-Могилянська академія», КНУ імені Т.Г. Шевченка, Інституту математики НАН України, УДУ імені Михайла Драгоманова, ЦДУ імені Володимира Винниченка, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Київського фахового коледжу комп'ютерних технологій та економіки НАУ, Кропивницького будівельного фахового коледжу, Бучанського ліцею №9).

🔹11 травня проходило пленарне засідання, на якому було представлено три чудові фундаментальні доповіді та було проведено роботу секції

Математичного аналiзу, теорiї ймовiрностей, диференцiальних рiвнянь; секції Алгебри, дискретної математики, теорiї автоматiв, інформатики; секції Теорії алгоритмів, інформатики.

🔹 12 травня продовжила роботу секція Математичного аналiзу, теорiї ймовiрностей, диференцiальних рiвнянь; слухали цікаві доповіді на секції Метричної теорiї чисел, геометрiї, фрактального аналiзу та секції Історії математики та методики навчання математики.

Дякуємо Всім учасникам за цікаві, ґрунтовні доповіді!

Бажаємо нових професійних і наукових успіхів та натхнення!

Фото із засідання секцій можна переглянути за посиланням