Конкурс з комп’ютерної геометрії

Шановні студенти!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі з комп’ютерної геометрії, на якому учасники змагаються у створенні динамічних інтерактивних моделей у програмі Geogebra.

Онлайн-курси UX/UI Design Basic з підготовкою до співбесідВсі учасники отримують сертифікат учасника, переможці – дипломи призерів та призи !

🔸 Хто може взяти участь?

🎓Змагатися можуть студенти будь-якого курсу. Для виконання завдань не обов'язково мати поглиблену підготовку з університетських геометричних курсів.

🔸 Як взяти участь?

📝 Ознайомитись з умовами задач, які з’являться 29 лютого 2024 року за 👉 посиланням та надіслати розв`язки, заповнивши ☑️ форму.

📐 Розв'язки можна надсилати до 13 березня 2024 року.

PS. Познайомитись з Geogebra і підготуватись до конкурсу Ви можете, долучившись до засідання гуртка з комп’ютерної математики, яке відбудеться 19 лютого 2024 року о 18-00. Приєднуйтесь за 📲 посиланням.